Ogrzewanie hangarów

Promienniki TERM2000 bardzo dobrze sprawdzają się w ogrzewaniu hangarów lotniczych. Dzięki natychmiastowemu działaniu oraz możliwości ukierunkowania ciepła w ściśle zadane miejsca użytkownik zyskuje tanie w eksploatacji i skuteczne urządzenia grzewcze. W tym przypadku możliwe jest stosowanie zarówno stacjonarnych jak i mobilnych promienników ciepła. Poniżej prezentujemy przykład dwóch rozwiązań ogrzewania całej powierzchni roboczej hangaru jak i ogrzewania jednostanowiskowego. W przypadku zestawów mobilnych maksymalna moc promiennika wynosi 6000W, urządzenie takie jest w stanie ogrzać skutecznie strefę o powierzchni ok. 30 m2. W przypadku stosowania promienników jako ogrzewania stanowiskowego system promiennikowy jest bezkonkurencyjny jeżeli chodzi o koszty użytkowania

Ogrzewanie hangarów

Ogrzewanie promiennikowe

Przykład ogrzewania całościowego w hangarze Wojska Polskiego, w tym przypadku inwestor zlecił zaprojektowanie i wykonanie systemu grzewczego który miał zapewnić ciepło na całej powierzchni roboczej hangaru.

Ogrzewanie hangarów

Ogrzewanie promiennikowe stanowiskowe

Przykład promiennikowego ogrzewania stanowiskowego inwestor - AEROKLUB, zlecił zaprojektowanie i wykonanie systemu grzewczego który miał zapewnić ciepło wyłącznie na stanowisku pracy. Promienniki zamontowano na stabilnych statywach wyposażonych w koła.

Ogrzewanie hangarów

Ogrzewanie promiennikowe stanowiskowe

Przykład ogrzewania strefowego w tym przypadku inwestor zlecił zaprojektowanie i wykonanie systemu grzewczego który miał zapewnić ciepło w strefie serwisu samolotów. Wyzwaniem było stworzenie ruchomych ramion które zapewniały możliwość bezkolizyjnego przestawiania promienników.

Promienniki dedykowane do ogrzewania hangarów lotniczych powinny spełniać oczekiwania klienta w zakresie skuteczności, jakości jak i ceny zakupu. Dla tej grupy odbiorców dedykujemy promienniki ciepła TERM2000 Econos lub Raindrop.

Ogrzewanie hangarów

Gwarancja na promienniki 36 miesięcy

Dla tego zastosowania gwarancja wynosi 3 lata włącznie z emiterem.