Promienniki ciepła do domu

Promienniki ciepła do domu – czym są?

Wiele osób zastanawia się nad wprowadzaniem do swojego domu nowoczesnych rozwiązań. Obecnie ważne jest, by nowy dom nie tylko był pięknie urządzony, pomieszczenia w nim były odpowiednio rozmieszczone, ale także warto jest zadbać o to, by nieruchomość nie generowała dużych kosztów jej użytkowania. Szczególnie istotną kwestią jest jej ogrzewanie. Jaki promiennik podczerwieni wybrać do domu, aby był on łatwy w montażu, służył lokatorom przez wiele lat, a w dodatku przynosił spektakularne efekty niezależnie od pory roku? Nasza firma posiada idealne rozwiązania na wszystkie te problemy. Posiadamy promienniki podczerwieni do domu, które ogrzewają nie tylko ściany, ale i rozprowadzają ciepło na wszystkie przedmioty i osoby, które znajdują się w domu. W naszym serwisie znajdziesz promienniki ciepła do domu, które spełniają najwyższe normy, dzięki czemu będą Ci służyć przez wiele lat bez potrzeby ich konserwacji czy wymiany. Jeżeli zastanawiasz się, jaki promiennik podczerwieni wybrać do domu i który z nich najlepiej się sprawdzi w Twoim mieszkaniu, zapoznaj się z dalszą częścią naszego artykułu.

Promienniki podczerwieni do domu – zdrowie i wygoda na najwyższym poziomie

Promienniki do ogrzewania domu to nie tylko praktyczne rozwiązanie, ale i metoda ogrzewania pomieszczeń, która jest odpowiednia dla osób cierpiących na astmę czy różnego rodzaju alergie. Dzięki nowoczesnej technice, ogrzewanie przy pomocy promiennika nie powoduje unoszenia się cząsteczek brudu, pyłu czy kurzu, co korzystnie wpływa na zdrowie wszystkich domowników. Promiennik ciepła do domu w łatwy sposób zamontujesz nawet na niewielkiej powierzchni, a dzięki jego nowatorskiemu wyglądowi, nie zaburzy on całej aranżacji wnętrza. Najczęściej promiennik podczerwieni do domu umieszcza się w okolicy sufitów, dzięki czemu są one praktycznie niewidoczne i nie są narażone na uszkodzenia mechaniczne podczas sprzątania. Nie utrudniają także poruszania się pomiędzy poszczególnymi pomieszczeniami. Standardowe promienniki do ogrzewania domu są w kolorze białym, jednak możesz tak że zdecydować się na ich inny kolor.

Promienniki do ogrzewania domu – bezpieczeństwo dla wszystkich domowników

Promiennik podczerwieni do domu to urządzenie, które jest zasilane energią elektryczną. Ich powierzchnia nagrzewa się do około 110 stopni Celsjusza, więc nie musisz się martwić, że spowodują one pojawienie się pożaru. Są wykonane z najwyższej klasy materiałów, dzięki czemu posiadają odpowiednie zabezpieczenia przed samozapłonem. Nie stwarzają także zagrożenia dla zwierząt. Dzięki zastosowaniu odpowiedniej struktury, promiennik podczerwieni do domu nie poparzy Cię, gdy dotkniesz jego powierzchni. Każde urządzenie przechodzi odpowiednie teksty, które pozwalają cieszyć się ciepłem bez zmartwień. Promienniki podczerwieni do domu świetnie sprawdzają się w łazienkach, gdzie często brak jest możliwości montażu tradycyjnych kaloryferów lub nie są one wystarczające. Dzięki temu, że nie powodują one cyrkulacji powietrza, na ścianach nie pojawia się wilgoć ani grzyb czy pleśń. Łatwiej jest więc zadbać o czystość takiego pomieszczenia, a przebywanie w nim staje się chwilą relaksu.

 

Oferujemy również między innymi ogrzewanie garaży i ogrzewanie altan.

Promienniki ciepła do domu

Gwarancja na promienniki 36 miesięcy

Dla tego zastosowania gwarancja wynosi 3 lata włącznie z emiterem.