Promienniki ALU

Najpopularniejszy model promiennika stosowany do ogrzewania obiektów wielkokubaturowych i stref zadaszonych na zewnątrz budynków. Wysoka estetyka pozwalająca na montaż w galeriach, kościołach i obiektach zabytkowych. Przemyślane rozwiązania konstrukcyjne i najlepsze materiały użyte do produkcji zapewniają w swojej klasie najdłuższą żywotność urządzenia. Szeroka gama modeli, w tym również wersja przystosowana do pionowego montażu,  zapewnia prawie nieograniczone możliwości ogrzewania w większości obiektów. Wykonanie odbłyśnika i obudowy z aluminium zapewnia najwyższą trwałość produktu. Dzięki zastosowaniu obróbki galwanicznej „wydobywamy” naturalny kolor wypolerowanego aluminium. Promienniki podczerwieni dostępne są w trzech kolorach: srebrnym, złotym i srebrno złotym. 

Skuteczne ogrzewanie elektryczne – promienniki TERM2000® ALU stworzyliśmy dla Ciebie do: ogrzewania kościołów, ogrzewania hal, ogrzewania stanowiskowego…

Przekonaj się jak niskie mogą być koszty ogrzewania, zapytaj nas a przedstawimy ci wymierne korzyści jakie płyną z zastosowania promienników podczerwieni.  

TERM2000 ALU typ RCA…

Promienniki ALU

Moc promienników

Od 2 kW do 12 kW

Zasilanie

230V, 2N400V, 3N400V

Emiter

Standardowo- Dr. Fischer Gold HeLeN

Ogrzewana powierzchnia

Od 10 m2 do 75 m2

Klasa ochrony

IP20

Regulacja mocy

W modelach wieloemiterowych

Promienniki ALU
Promienniki ALU
Promienniki ALU
Promienniki ALU