Promienniki IRspa

TERM2000®IRspa to własne uzdrowisko w domu. Dzięki przełomowej technologii oraz specjalnie dobranym parametrom promienników podczerwieni Ty i Twoja rodzina możecie poczuć się jak w najlepszym ośrodku odnowy biologicznej. Głęboko wnikające ciepło przyspiesza procesy metaboliczne i regeneracyjne. Dzięki czemu uzyskasz doskonałe efekty w wyszczuplaniu i pozbędziesz się cellulitu. IRspa to znakomita propozycja dla osób aktywnych, które podczas ćwiczeń nie chcą tracić czasu na rozgrzewkę. Przy zastosowaniu zestawu IRspa już po trzech minutach następuje spalanie kalorii. Promienie podczerwieni błyskawicznie rozgrzewają tkanki i mięśnie. Dzięki wbudowanemu statywowi IRspa może być przenoszona w dowolne miejsce, a jej smukła budowa nie ogranicza użytkowanej powierzchni. Nie wymaga też specjalnie przystosowanego pomieszczenia. Dlatego IRspa to idealne rozwiązanie dla osób chcących zapewnić sobie zdrowie i urodę w domowych warunkach. Jesteśmy pewni, że promienniki TERM2000®IRspa zapewnią relaks i odzyskanie sił witalnych, a przyjemne i kojące ciepło pozwoli na pozbycie się stresu dnia codziennego.

Promienniki wyposażamy wyłącznie w markowe emitery produkowane we Francji. Zaprojektowane zostały przez specjalistów z firmy Philips. Parametry techniczne w zakresie emitowanych długości fal ściśle odpowiadają absorpcji skóry ludzkiej intensyfikując efekt terapeutyczny.   Długa żywotność emiterów sięgająca 5000h zapewnia bezproblemowa eksploatację przez nawet klikanaście lat.

Składowe emisji to: IRA 18,3%;  IRB 62,5%; IRC 18,2%

Promienniki IRspa
Promienniki IRspa

Promienniki TERM2000 IRspa zaprojektowaliśmy z dbałością o najmniejsze szczegóły wykończenia. Duży nacisk położyliśmy na funkcjonalność i możliwość dostosowania promiennika do indywidualnych potrzeb klienta. Takim rozwiązaniem jest funkcja podnoszenia kasety promiennikowej w zakresie +/-680 mm umożliwiająca używanie promienników np. siedząc na podłodze lub korzystając z urządzeń treningowych. Emiter promiennika zabezpieczony jest żaluzją eliminująca niebezpieczeństwo jego uszkodzenia  w trakcie eksploatacji urządzenia. Promienniki posadowione są na stabilnej podstawie -trójnogu. Cały promiennik wykony jest z elekropolerowanego aluminium zapewniającego estetyczne i trwałe wykonanie. 

 

Promienniki IRspa

TERM2000 IRspa 750W

TERM2000 IRspa zestaw

Promienniki IRspa
Promienniki IRspa

Produkt TERM2000 IRspa jest wyjątkowy aby ułatwić decyzję przygotowaliśmy zdjęcie na którym możecie Państwo obejrzeć promiennik z każdej strony oraz  zobaczyć zakres regulacji pionowej. 

Moc promienników

750W (zestaw 3000W)

Zasilanie

230V, ~50Hz

Emiter

Standardowo- Dr. Fischer VITAE

Klasa ochrony

IP20

Regulacja mocy

0-25-50-75-100% - standardowo przy zestawie

Wymiary

Wysokość (min.910)/(max.1590)x400x400 mm

Promienniki IRspa
Promienniki IRspa
Promienniki IRspa
Promienniki IRspa